Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співпраця ЗНУ з Програмою розвитку ООН

Співпраця ЗНУ з Програмою розвитку ООН

01.11.2011 13:24 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Семінари міжнародна співпраця

Доктор філософських наук, професор декан факультету соціології та управління Максим Лепський взяв участь у семінарі для представників вищих навчальних закладів України за програмою «Сталий розвиток суспільства» (Київ).

Організаторами семінару стали: керівник Українського проекту при ПРООН Джейсінгх Сах, Швейцарська агенція розвитку і співробітництва та Академія Муніципального управління.
За результатами цього семінару Запорізький національний університет увійшов у програму розвитку ООН. Невдовзі буде підписано меморандум між ПРООН та нашим університетом.
Факультет соціології та управління ЗНУ активно підтримав проект Європейського союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2».
Перший етап проходив під керівництвом куратора ПРООН Запорізької області Олександра Рябова, який є випускником факультету соціології та управління ЗНУ, а також представників Запорізької обласної державної адміністрації.
Факультет соціології та управління, як один з базових регіональних наукових підрозділів, котрий вивчає суспільний розвиток області та України, увійшов в три компоненти майбутньої програми: наукового дослідження розвитку, практики студентів, аспірантів та вчених, а також розробки навчальних програм та підручників.
Зусиллями куратора ПРООН Запорізької області Олександра Рябова, представника ТРК «Алекс» Дмитра Іванова та заступника завідувача кафедрою соціології факультету соціології та управління Геннадія Корнієнка у селі Підгірне Новомиколаївського району була відремонтована школа. Також студенти та аспіранти ЗНУ візьмуть участь у розробці тренінгів та практик з ПРООН.
Презентація Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Запорізькій області відбулася ще в травні 2008. Пріоритетами та цілями Проекту є допомога місцевим громадам сіл, селищ та малих міст з покращення умов проживання.

Олена Ярошенко