Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбулась звітно-виборча конференція Наукового товариства студентів та аспірантів

01.11.2011 12:08 Наукове товариство студентів та аспірантів

На початку конференції з вітальним словом до делегатів звернувся проректор з наукової роботи Віктор Грищак, який наголосив на винятково важливій ролі НТСА в житті університету та відзначив, що в цьому році здобутки Наукового товариства були неодноразово представлені на Всеукраїнському рівні. Завітали на захід начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло та завідувач відділу аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук.

За значний внесок у розвиток НТСА спеціальними грамотами були відзначені наступні активісти товариства: Ганна Ткач (заступниця голови НТСА ЗНУ), Олександра Чірка (секретар Координаційної ради) та голови НТСА факультетів: Катерина Полякова (факультет журналістики), Віталія Лігузова (економічний факультет), Катерина Мідько (біологічний факультет), Аліна Янчук (філологічний факультет), Анастасія Битко (факультет соціології та управління), Олена Зеленяк (історичний факультет), Юлія Шаповал (фізичний факультет), Ельдар Веремчук (факультет іноземної філології). За активну науково-дослідну роботу були нагороджені Надія Литвиненко (заст. голови НТСА фізичного факультету), Інна Старченко (голова НТСА математичного факультету), Катерина Свириденко (голова НТСА факультету СПП), Ксенія Мяснянкіна (голова НТСА юридичного факультету), Костянтин Трунов (член НТСА економічного факультету), Людмила Макєєва (заст. голови НТСА біологічного факультету), Анастасія Зяблова (голова НТСА факультету фізичного виховання) та Марія Гулбані (голова НТСА факультету менеджменту).
Головним питанням зібрання стало обрання голови НТСА на 2011/2012 навчальний рік. Протягом року товариство й надалі очолюватиме Світлана Доброскок, кандидатуру якої одноголосно затвердили всі члени Координаційної ради НТСА та більшість присутніх на конференції делегатів. Звіт про роботу НТСА в минулому навчальному році, який супроводжувався презентацією основних проведених заходів, було також одностайно затверджено, адже він складається з 148 позицій. У виступі Світлани йшлося про пріоритетні завдання в роботі товариства (інформаційну роботу, проведення наукових заходів, налагодження зовнішніх зв’язків та розбудову корпоративної культури НТСА). Так, наприклад, яскравими подіями минулого року стала традиційна науково-практична конференція «Молода наука-2011», форум «Творча молодь» та ряд заходів присвячених 5-річчю НТСА ЗНУ. Діяльність товариства була оцінена на нараді керівників наукових об’єднань в Міністерстві освіти і науки молоді та спорту України та на Всеукраїнських конференціях.
Як зазначила сама Світлана, це її останній рік на посаді, оскільки вона закінчує аспірантуру і тепер товариство має підготувати нові кадри, здатні очолити наукову роботу студентів та аспірантів. «Адже НТСА – це місце, де можна реалізувати свої здорові амбіції та науковий потенціал. НТСА – це перша сходинка на шляху до успіху», - підсумувала аспірантка.
Голова НТСА філологічного факультету Янчук Аліна ознайомила всіх присутніх зі складом Координаційної ради товариства та оголосила про рішення Правління щодо присвоєння звань «Почесний член НТСА» його колишнім очільникам: Павлу Лютікову, Михайлу Віхляєву, Катерині Сіріньок-Долгарьовій, Наталії Дударевій, Марині Псьол та Віктору Слободянюку.
Голова НТСА факультету соціології та управління Битко Анастасія озвучила результати опитування студентів ЗНУ, з яких стало відомо, що про діяльність НТСА першокурсники дізнаються переважно з презентацій на початку року та від заступників деканів факультетів з наукової роботи.
Також присутні затвердили План роботи на поточний навчальний рік, яким передбачено проведення більше, ніж 150 наукових заходів та ухвалили внесення змін до Положення про НТСА.
Наукове товариство завжди відкрите для активних цілеспрямованих молодих людей, які прагнуть самовдосконалення, мають креативний підхід до роботи та розподіляють наші цінності. То ж ласкаво просимо до нашої когорти!

Світлана Доброскок