Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі фізичного факультету ЗНУ провели заняття в Школі юного фізика в Енергодарі

09.11.2011 12:55 Фізичний факультет лекція профорієнтаційна робота

5 листопада група викладачів фізичного факультету Запорізького національного університету здійснила перший виїзд до Школи юного фізика в м. Енергодар. Засновниками Школи виступили фізичний факультет ЗНУ та Енергодарський навчально-виховним комплекс №5 за сприяння науково-методичного центру Управління освіти Енергодарської міської ради.

Для учнів 9 класу декан фізичного факультету доцент Анатолій Добрун провів заняття: «З’єднання провідників. Розрахунки простих електричних кіл». У 10 класі професор В. Гіржон ознайомив учнів із темою: «Нерівномірний криволінійний рух. Тангенціальне та нормальне прискорення». Темою уроку, що провів у випускному 11-му класі старший викладач А. Кулинич, став «Розрахунок електричних кіл. Правила Кірхгофа».
За відгуками учнів та вчителів фізики НВК № 5, що теж були присутні на уроках, заняття пройшли на «відмінно», учням дуже сподобалося як подають матеріал викладачі фізичного факультету ЗНУ. Під час уроків у школярів виникло чимало запитань, на які були надані вичерпні відповіді.
У грудні очікується приїзд учнів Школи юного фізика до ЗНУ, де вони будуть виконувати лабораторні роботи з пройденого матеріалу.

Фізичний факультет