Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта - Університет» - офіційний лідер чемпіонату України з волейболу

«Орбіта - Університет» - офіційний лідер чемпіонату України з волейболу

14.11.2011 10:24 Все Факультети Фізичного виховання

12- 13 листопада в четвертому турі "Орбіта-Університет" приймала лідера Чемпіоната (за набраними очками) - команду "Северодончанка-2". Хоча номінальним лідером була саме " Орбіта", яка в чотирьох матчах втратила тільки одне очко, коли в першому турі перемогли "Регіну-МЕГУ" з рахунком 3 : 2. Гості ж з Северодонецька провели на два матчі більше, отримали п'ять перемог, одну зустріч програли.

У складі " Орбіти" на майданчик через хворобу не вийшли Катерина Росик і Валентина Давидова. Не дуже добре почувалась і капітан команди Еліна Гебер. Натомість поповнила склад Карина Шаровська, яка останнім часом виступала за черкаський " Круг". Карина на позиції ліберо замінила Давидову, а замість Росик грала Наталія Дерюгина.
У перший ігровий день боротьба була наполегливою і закінчилась рахунком 3 : 0. У другий ігровий день "Северодончанка-2", маючи в складі декілька гравців, що грали в першому складі, несподівано легко програла дві партії. Щось схоже на боротьбу було в третьому сеті 1: 3, 2: 4. Потім запорізька команда набрала п'ять очок. Трохи зменшила темп, дозволивши суперникові скоротити відставання до мінімуму (9: 8), і знову посилила натиск, та легко довела матч до сухої перемоги.
Після цього туру "Орбіта-Університет" з номінального перетворилася на офіційного лідера чемпіонату України серед команд вищої ліги. У її активі після шести матчів 17 очок. Матчі 5-го туру запорізькі спортсменки зіграють 26 – 27 листопада в Луганську.