Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшла презентація магістерських та аспірантських програм США

У ЗНУ пройшла презентація магістерських та аспірантських програм США

14.11.2011 16:13 іноземні викладачі міжнародний відділ міжнародна співпраця програми обміну

Сьогодні до ЗНУ завітав заступник декана факультету магістерських та аспірантських програм Державного університету штата Теннессі (США) Пітер Канінгем. Він провів зустріч зі студентами та аспірантами нашого університету, під час якої відбулася презентація програм обміну.

Пан Канінгем розповів присутнім про міжнародне співробітництво між університетами та про перспективи навчання студентів з інших країн (України, Росії, країн Європи та Азії). Він також зазначив, що навчання в Держуніверситеті Теннессі може бути як платним, так і безкоштовним за умови влаштування на роботу асистентом. Багато цікавої і корисної інформації надав пан Канінгем і відповів на запитання студентів.
До початку презентації доктор Канінгем зустрівся з проректором з наукової роботи Віктором Грищаком. Під час цієї зустрічі відбулася попередня домовленість щодо співпраці вишів і можливостей стажування наших студентів (психологів, журналістів, мисливствознавців) в університеті США.
Разом з паном Канінгемом до університету прибула представник центру «Освіта» («OSVITA», Дніпропетровськ) Катерина Каневська. Пані Каневська надала консультацію щодо системи вступних іспитів та системи оцінювання в закордонних університетах. Також вона повідомила, що консультації з підбору закордонного вишу для наших студентів їх центр надає безкоштовно. Контактну і детальну інформацію щодо навчання в США можна отримати в Міжнародному відділі ЗНУ.

Олена Хлистун