Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Флешмоб-парад до Дня студента

Флешмоб-парад до Дня студента

15.11.2011 13:54 флешмоб дозвольте відрекомендуватися день студента

Сьогодні у Запорізькому національному студенти-першокурсники привітали усіх з наступаючим святом – Міжнародним днем студентів. На великій перерві на площі біля 2-го навчального корпусу відбувся фінал конкурсу флешмобів. Свої виступи представили математики, філологи, економісти, студенти факультету соціології та управління, Економіко-правничого коледжу. Родзинкою сьогоднішнього свята став вихід студента Шуріка з віслюком. Останнього наші студенти пригостили морквою та капустою і разом сфотографувалися напам’ять.

Виступи сьогоднішніх фіналістів усі охочі мали можливість побачити у дні проведення конкурсу художньої самодіяльності студентів «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс» (24-27 жовтня). Сьогодні нагородили переможців конкурсу флешмобів.
Перші місця та гран-прі конкурсу визначило журі у складі директора Центру культурно-масової роботи Юлії Янько, чемпіона України з сучасних та бально-спортивних танців Андрія Крупкіна та чемпіона України з сучасних танців Кирила Носоченка. Гран-прі вибороли першокурсники факультету журналістики.
Перше місце - за студентами економічного факультету. Другою у флешмоб-параді стала команда першокурсників факультету соціології та управління. Третє місце посіли студенти філологічного факультету. Приз глядацьких симпатій за результатами інтернет-голосування отримав флешмоб математичного факультету.
Привітали переможців та вручили їм грамоти помічник ректора з виховної роботи Наталя Воронова та директор Центру культурно-масової Юлія Янько. Окрім того, капітанам команд вручили солодкі подарунки - торти, за що окрема подяка профспілковому комітету ЗНУ.

Олена Хлистун