Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у міському заході до Дня студента

Студенти ЗНУ взяли участь у міському заході до Дня студента

17.11.2011 14:07 Свято Факультет соціальної педагогіки та психології Факультет журналістики Центр виховної та культурно-масової роботи Концерт

16 листопада міська адміністрація Запоріжжя привітала студентів з Міжнародним днем студента. Свято проходило у кінотеатрі ім. Довженка.

З вітальним словом до всіх запорізьких студентів звернулись заступник міського голови Запоріжжя Юрій Каптюх, а також представник департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко.
Концерт до Дня студента підготували Центр культурно-масової роботи ЗНУ разом із працівниками кінотеатру ім. Довженка. Ведучими свята були студенти факультету соціальної педагогіки та психології Людмила Усенко та Андрій Новіченко.
Студентки факультету журналістики Вікторія Назарова та Юлія Федоренко подарували всім присутнім вокальні номери. А учасники вокальної студії «Кантилена» виконали для гостей гімн студентів «Гаудеамус».
Після святкового концерту гості та учасники свята змогли переглянути кінофільм «Головне – не боятися» (Ніколь Кессел).

Олена Ярошенко