Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав золоту медаль на виставці «Освіта та кар’єра – 2011»

ЗНУ отримав золоту медаль на виставці «Освіта та кар’єра – 2011»

17.11.2011 16:23

Протягом 17-19 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходить XX Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2011».

Запорізький національний університет став переможцем та отримав золоту медаль і диплом у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи».
Також Запорізькому національному присвоїли почесне звання «Лідер національної освіти» «За багаторічну науково-педагогічну діяльність у розбудові національної освіти» за підписом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника і Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя.