Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-юристи ЗНУ ознайомились із системою юридичної освіти в Росії

Студенти-юристи ЗНУ ознайомились із системою юридичної освіти в Росії

30.10.2011 11:58 Юридичний факультет Конкурс

Група студентів ІІ курсу юридичного факультету ЗНУ у складі Інни Лисакової, Марії Троцько, Наталії Хупавченко, Юлії Гаман та Аліни Крячкової у жовтні 2011р. побували у Санкт-Петербурзі з ознайомчим візитом на запрошення юридичних вишів міста.

Право провести вісім днів в надзвичайно багатому на історію та культурну спадщину місті, ознайомитись із системою юридичної освіти в Росії, взяти участь у конференціях та семінарах студентки вибороли у щорічному творчому конкурсі, який юридичний факультет ЗНУ проводив спільно з російськими вишами. Безпосереднім керівником проекту виступила доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць.
Студенти ЗНУ побували на оглядовій екскурсії містом, відвідали Ермітаж, Петергоф, Ісаакіївський та Казанський собори.
Наступний конкурс на юридичному факультеті планують провести навесні, цього разу побувати в Санкт-Петербурзі зможуть 20 студентів.

Микола Мартинов,
викладач кафедри конституційного та трудового права