Новини пресслужби ЗНУ / Новини / IV Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу ім. В. С. Стефанюка

21.11.2011 13:54 юридичний факультет конкурс адміністративне право

18—19 листопада Запорізьким осередком Ліги студентів Асоціації правників України за підтримки декана юридичного факультету Запорізького національного університету Тетяни Коломоєць були проведені IV Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу ім. В.С. Стефанюка.

Головна мета заходу – забезпечити набуття та вдосконалення майбутніми юристами навичок практичного застосування здобутих теоретичних знань у сфері адміністративного права та процесу, стимулювання молодих правників до глибокого і системного опрацювання законодавства, розвиток ораторських здібностей студентів-правників.
У змаганнях взяли участь команди студентів 2-6 курсів юридичних факультетів вищих навчальних закладів Одеси, Запоріжжя, Києва, Донецька, Білої Церкви та Острога.
На початку змагань Тетяна Коломоєць привітала учасників та подарувала кожному набір своїх книжок з адміністративного судочинства. Також учасники отримали набір книг від київського видавництва «Юрінком Інтер».
Дебати проходили у два тури: півфінал та фінал. А послідовність виступу команд визначали шляхом жеребкування. До складу суддівської колегії входили декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, адвокат АО «Василь Кисіль і Партнери» В’ячеслав Пєсков, викладачі кафедри конституційного та трудового права юридичного факультету ЗНУ Ілля Сквірський та Сергій Чмут, а також викладач кафедри адміністративного та господарського права юридичного факультету ЗНУ Анна Шарая.
У результаті тривалої боротьби перше місце отримала команда «Лицарі правосуддя» (Одеса). Друге місце розділили між собою дві команди: «Тріумф» (Київ) та «Ампера» (Запоріжжя). Третє ж місце дісталося команді «Арго» (Донецьк).
У номінації «Кращий оратор» перемогу отримала Ганна Лугова з Одеси.

Олена Ярошенко