Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ допомагають вихованцям центру «Джерело»

Юристи ЗНУ допомагають вихованцям центру «Джерело»

21.11.2011 14:06 Юридичний факультет Економіко-правничий коледж реабілітаційний центр Джерело

Сьогодні студенти юридичного факультету та Економіко-правничого коледжу ЗНУ побували із шефським візитом у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», розташованому у Шевченківському районі Запоріжжя.

Як розказав викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов, студенти підготували для вихованців центру розважальну програму: ігри, конкурси, музичні номери, а також солодощі. Діти та шефи побували на спільній прогулянці.
Програма допомоги дитячим будинкам та інтернатам на юридичному факультеті ЗНУ діє постійно. Сьогодні за ініціативи декана юридичного факультету професора Тетяни Коломоєць до вихованців «Джерела» завітали 20 студентів. Із музичними подарунками для дітей виступили студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ Яна Крещук та Олександр Семенов.
Наступний візит студенти планують на 19 грудня, а також триває підготовка новорічного свята для вихованців «Джерела».

Наталія Логвиненко