Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися тренінги для представників Єреванської академії мистецтв

У ЗНУ відбулися тренінги для представників Єреванської академії мистецтв

21.11.2011 14:09 Міжнародний відділ Міжнародна співпраця Юридичний факультет концерт Візит визначних людей тренінг

На базі Запорізького національного університету завершилися тренінги, що проводилися у рамках реалізації міжнародного проекту ТЕМПУС QATMI «Контроль якості інтернаціоналізації освіти».

У них взяли участь представники Єреванської академії витончених мистецтв (Вірменія): директор департаменту міжнародних зв’язків Маріне Патваканян, співробітники департаменту міжнародних зв’язків Наіра Степанян, Рузанна Акобян, керівник філії академії у м. Гюмрі Амбардзум Гукасян, викладачі академії Армен Ованесян, Ваге Гаспарян, Анна Галстян, Артур Ованнисян, Анна Авестісян, Вардан Тепікян, Гогар Варданян, Арутюн Авагян.
За даними міжнародного проекту ТЕМПУС Запорізький національний було визнано найкращим університетом з організації міжнародної діяльності. Саме тому співробітники Відділу міжнародних зв’язків ЗНУ організували цей захід.
Тренінги проходили у приміщенні Центру розвитку дитини (ЗОШ № 5) на теми: «Інфраструктура підтримки міжнародної діяльності у ВНЗ», «Основи написання проектних заявок», «Програми і гранти для підтримки мистецьких ВНЗ». По закінченню візиту учасникам тренінгів вручили сертифікати.
Головною метою візиту було обговорення перспектив подальшого співробітництва в рамках проекту ТЕМПУС QATMI. Тому представники нашого університету та Єреванської академії домовилися про подальшу співпрацю у сферах дизайну та арт-терапії. Також було вирішено організувати літню школу з українознавства для студентів академії мистецтв.

Олена Ярошенко