Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Студентське серце» до Всесвітнього дня дітей

«Студентське серце» до Всесвітнього дня дітей

21.11.2011 16:01 Факультет соціології та управління волонтерська діяльність

17 листопада волонтерський сектор студентської ради ФСУ в рамках волонтерського руху «Студентське серце» провів навчально-розважальні заходи для учнів других класів Запорізького навчально-реабілітаційного центру-інтернату «Орієнтир».

Захід було приурочено до Всесвітнього дня дітей, який відзначають 20 листопада.
14 студентів-волонтерів підготували програму, яка складалася із знайомства в ігровій формі, віршованого привітання дітям, перегляду мультфільму «У країні невивчених уроків», який потім обговорили вихованці та волонтери.
Також студенти ФСУ дали вихованцям «Орієнтиру» завдання намалювати улюбленого мультиплікаційного героя. Під час наступної зустрічі, 29 листопада, діти, які найкраще виконають завдання, отримають винагороду.
Волонтерів вразила щира зустріч з дітьми. Тепер студенти готуються до наступної зустрічі з вихованцями навчально-реабілітаційного центру-інтернату «Орієнтир».

Марія Мокроусова,
голова волонтерського сектору ФСУ