Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у фестивалі «Барви осені»

Студенти ЗНУ взяли участь у фестивалі «Барви осені»

22.11.2011 11:03 Центр культурно-масової роботи Конкурс

Запорізький національний університет може пишатися своїми талановитими студентами і співробітниками, які вже вдруге взяли участь у щорічному Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської творчості «Барви осені». Фестиваль протягом 16-18 листопада тривав у Києві. Приймав конкурсантів Київський європейський університет.

За час свого існування фестиваль набув популярності серед творчо обдарованої молоді. Так у XIV фестивалі «Барви осені - 2011» взяли участь близько 250 студентів із 47 вищих навчальних закладів України. Серед них представники таких міст, як Вінниця, Запоріжжя, Ніжин, Львів, Миколаїв, Харків та багато інших.
Цього року двоє студентів ЗНУ - Іван Красніков та Ігор Лющанський -виступали дуетом у номінації «Естрадна пісня» та отримали грамоту учасників фестивалю-конкурсу. Супроводжувала учасників вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи перший заступник голови Студентської ради ЗНУ та голова біологічного факультету Аліна Грушко.
Також лист-подяку від Президії Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності за надання можливості молодим талантам реалізовувати творчий потенціал та диплом «Найкращий культурний діяч свого міста» отримала директор Центру культурно-масової роботи ЗНУ Юлія Янько.
Учасників від ЗНУ особливо відзначила голова журі XIV Міжнародного фестивалю «Барви осені – 2011» Вікторія Касьянова, зазначивши, що далеко не всі співаки повністю викладаються під час виконання свого номеру та співають з душею. Учасники та дипломанти від нашого вишу висловлюють подяку за підтримку адміністрації університету, Студентській раді, Центру культурно-масової роботи та головному бухгалтеру ЗНУ Василю Тимошику.

Центр культурно-масової роботи ЗНУ