Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Концерт духовної музики у ЗНУ

Концерт духовної музики у ЗНУ

22.11.2011 11:29 Концерт Свято Центр виховної та культурно-масової роботи

21 листопада студенти Запорізького національного університету мали можливість збагатити свій внутрішній світ та долучитися до духовної музики під час концерту групи з Сибіру і Далекого Сходу «Лазурно-Золотой Берег Запредельного». Учасники групи виконують пісні музиканта та духовного майстра Шрі Чінмоя. Захід організовано Центром культурно-масової роботи ЗНУ.

Група «Лазурно-Золотой Берег Запредельного» вважається унікальною, адже музиканти використовують понад 40 інструментів, як класичних, так і народних. І завдяки цьому виконання музичних творів у їх аранжуванні розкриває широкий спектр внутрішніх переживань. При цьому у складі групи лише чотири людини, і тільки одна з них – професіонал з вищою музичною освітою. Починаючи з моменту заснування, група здійснила шість турів країнами СНД та дала понад 500 безкоштовних концертів.
Маестро Шрі Чінмой вважається одночасно і музикантом, і духовним Майстром. Своє творче натхнення він черпав у медитаціях, повних спокою, світла, енергії та захвату. Не маючи спеціальної вищої музичної освіти, створив 26 тисяч пісень та музичних композицій, грав на 170 музичних інструментах, дав понад 800 безкоштовних концертів у залах світу.
За мелодійною будовою пісні Шрі Чінмоя дуже різні. Деякі з них можна віднести до слов’янської традиції, інші – до японської, кельтської, індійської тощо.
Група «Лазурно-Золотой Берег Запредельного» - це поєднання давніх мантричних наспівів і східних мелодій з їх обробкою у європейському музичному стилі.

Олена Ярошенко