Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичному факультету ЗНУ - 40 років!

Історичному факультету ЗНУ - 40 років!

28.11.2011 12:20 Свято Історичний факультет Концерт Річниця

На цьому тижні історичний факультет ЗНУ святкує свій ювілей – 40 років. Розпочався святковий тиждень факультету музичною перервою. Її ведучий - студент п’ятого курсу Сергій Чеборай.

Привітала студентів зі святом заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко. Вона побажала факультету подальшого процвітання, а його студентам - успіхів та здійснення мрій.
Музичними номерами присутніх привітали студенти історичного факультету Олександр Мінаєв та Сергій Богданов. Після концерту всіх запросили до святкового столу, щоб задути свічки на торті та, звісно ж, загадати бажання.
Нагадаємо, що історичний факультет на базі Запорізького педагогічного інституту створено в 1971 році. І за сорок років він підготував вже більше трьох тисяч висококваліфікованих спеціалістів.

Олена Ярошенко