Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вибори до Конгресу США відбулися… на юридичному факультеті ЗНУ

Вибори до Конгресу США відбулися… на юридичному факультеті ЗНУ

01.12.2011 10:44 Все Факультети Юридичний юридичний факультет право навчання

28 листопада студенти другого курсу юридичного факультету під керівництвом викладача кафедри конституційного і трудового права Миколи Мартинова влаштували інтелектуальну гру «Вибори до Конгресу США». Відбувся захід у рамках розгляду теми «Парламент» з дисципліни «Конституційного права зарубіжних країн».

Метою організаторів гри було допомогти студентам засвоїти матеріал на практиці, шляхом імітації виборчого процесу в Сполучених Штатах Америки. Студенти підготували цілу виставу: виголошували передвиборчі програми кандидатів у Сенат та Палату представників Конгресу, відтворювали процес голосування на виборчих дільницях, а насамкінець від імені Федеральної виборчої комісії оголосили результати виборів під гімн США.
На юридичному факультеті подібні заходи проводяться не вперше. Минулого тижня, 21 листопада, під керівництвом викладача кафедри конституційного і трудового права Миколи Мартинова студенти провели гру «Вибори президента Російської Федерації». Вони також підготували передвиборчі програми окремих кандидатів, а блискуча гра учасників команди КВК «3.4-2» додали гумору імітованим дебатам.
Жартівливими скетчами було проілюстровано голосування на виборчих дільницях Росії, підрахунок голосів Центральною виборчою комісією й оголошення результатів виборів.
У результаті студенти не тільки засвоїли обрану тему з дисципліни «Конституційне право зарубіжних країн», а й отримали задоволення від навчального процесу.

Юридичний факультет