Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершились ігри чвертьфіналу Кубка КВК

Завершились ігри чвертьфіналу Кубка КВК

01.12.2011 12:16 КВК

30 листопада у ЗНУ визначили півфіналістів Відкритого чемпіонату КВК на кубок ректора.

Нагадаємо, під час проведення ігор студенти Запоріжжя продовжили збирати кошти для надання допомоги Поліні Остапенко. Шестимісячне немовля потребує термінової операції з пересадки печінки, порятунок життя дитини коштує на сьогодні 106 тисяч євро. Молода родина самостійно зібрати таку суму не в змозі. Організатори ігор – Центр культурно-масової роботи ЗНУ - долучилися до благодійної акції і висловили особливу подяку за допомогу у збиранні коштів на порятунок дівчинки виховному відділу ЗНУ, гравцям команд КВК. Завдяки небайдужості студентів вчора на лікування Поліни було зібрано ще 1030 грн.
Актова зала другого корпусу ЗНУ була заповнена вболівальниками і у другий день проведення ігор.
У другому чвертьфіналі зустрілися вісім команд:
«Конь на Е5» – Економіко - правничий коледж ЗНУ;
«Туши талант» - факультет журналістики ЗНУ;
«Светофор» - Запорізький національний технічний університет;
«2012» - історичний факультет ЗНУ;
«Ежы» - факультет іноземної філології ЗНУ;
«Дуб дерево сосна» - Запорізький національний технічний університет;
«Мы так похожи» - Запорізький національний технічний університет;
«Ну как их там» - збірна Класичного приватного університету та Запорізького національного університету;
Потрапити до півфіналу пощастило не всім, майстерність команд оцінювало веселе і кмітливе, але суворе журі, до складу якого увійшли: Михайло Шамрін - капітан команди «Містер мускул», двократний чемпіон кубку ректора ЗНУ, Дмитро Єрмоленко – автор команди «Харьковские менты» , учасник Вищої Ліги України та фестивалю КВК у Юрмалі, Павло Лукашов та Ігор Лисенко – керівники КВК ЗНТУ, учасники запорізької обласної ліги, Артем Пшеничний – автор збірної ЗНУ, актор команди КВК, дев’ятиразовий фіналіст Кубку ректора ЗНУ. За рахунком слідкувала спеціаліст відділу виховної роботи Інна Деревинська.
Тож, до півфіналу цього разу не дійшли команди: «2012», «Светофор», «Дуб дерево сосна», «Вискас». Решта готуються до наступного змагання.
Команда КВК «Конь на Е5» висловила особливу подяку за підтримку у підготовці до ігор Центру культурно-масової роботи ЗНУ в особі директора Юлії Янько та звукооператора Тіграна Авакяна. Також учасники чемпіонату вдячні за фото- та відеосупровід «Splesh production» в особі голови студентської ради факультету журналістики ЗНУ Антона Осадчука і Володимира Шарапова.
Півфінали Відкритого чемпіонату КВК на кубок ректора відбудуться 21 – 22 грудня в актовій залі другого корпусу ЗНУ.

Наталія Логвиненко