Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ відвідали дитячі будинки Запоріжжя

Студенти ЗНУ відвідали дитячі будинки Запоріжжя

02.12.2011 12:16 Все Факультети Юридичний юридичний факультет благодійність

15 студентів юридичного факультету та Економіко-правничого коледжу ЗНУ під керівництвом доцента Миколи Мартинова відвідали Запорізьку школу-інтернат №1 та реабілітаційний центр «Джерело» (м. Запоріжжя). Патронат над дитячими будинками є давньою традицією юридичного факультету. Цього разу приїзд студентів до підшефний був приурочений до Всесвітнього дня інваліда.

Гості влаштували для дітей концерт. Особливо сподобалися глядачам вокальний та хореографічний номери у виконанні Ігоря Люшанського та Єлизавети Тихонської, виступ дуету студентів ЕПК Олександра Семенова та Яни Крещук. Також школярі отримали солодкі подарунки.
Наступний свій приїзд до дитячих будинків наші студенти запланували до Дня святого Миколая.

Юридичний факультет