Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Футболісти історичного факультету перемогли випускників

Футболісти історичного факультету перемогли випускників

02.12.2011 12:20 Все Факультети Історії та міжнародних відносин благодійність міні-футбол ювілей історичний факультет

Вчора у спорткомплексі ЗНУ відбувся благодійний матч з міні-футболу. Захід відбувся у рамках святкування 40-річчя історичного факультету.

До складу команд увійшли студенти історичного факультету ЗНУ та випускники. До участі у збірній запросили істориків-випускників, які свого часу входили до складу спортивної команди факультету і захищали його честь на турнірах та Кубках університету. Нинішня гра довела - у спорті пріоритети за молодими: збірна студентів перемогла з рахунком 8:3.
Проте позитивні враження залишилися у гравців обох команд. Молодь пишалася перемогою, а випускники згадали чудові студентські роки.

Олена Хлистун