Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінг успішності на факультеті соціології та управління

Тренінг успішності на факультеті соціології та управління

05.12.2011 10:12 Все Факультети Соціології та управління

1 грудня у рамках місяця факультету соціології та управління був проведений «Тренінг успішності». Розробила і провела тренінг голова сектору соціологічних досліджень Анастасія Веселовська.

Учасниками події стали студенти першокурсники факультету соціології та управління. Головною метою було донести сутність поняття «успішність» та допомогти студентам виявити, наскільки вони близькі до успіху сьогодні, навчити тим навичкам, які допомагають бути успішними у різних сферах життя.
Тренінг проходив у спеціально обладнаній аудиторії, тому цінна інформація була подана на tv-екрані у вигляді презентації. У рамках тренінгу були використані такі методи, як міні-лекція, мозковий штурм, індивідуальна робота, робота в групі. Студенти активно виконували завдання тренінгу.
Після роботи у малих групах учасники презентували образ успішної людини та її характерні риси. У результаті групової дискусії команди зробили висновок, що кожний з них приблизно однаково уявляє собі успішну людину. Це є наслідком виховання в одній культурній і освітній площині, а також сформовано ЗМІ.
Особливо цікавим було для першокурсників завдання щодо аналізу різних сфер свого приватного життя, у тому числі, матеріального становища, а також визначення пріоритетів та напрямів розвитку.
Студенти залишились дуже задоволені тренінгом та виявили бажання у подальшому брати участь у подібних заходах. З огляду на позитивну оцінку тренінгу його учасниками, студрада факультету соціології та управління буде й надалі проводити такі заходи.