Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери Економіко-правничого коледжу ЗНУ провели акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

06.12.2011 11:04 Економіко-правничий коледж Благодійність Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Серед безлічі хвороб нашого часу найстрашнішою, наймасовішою і найпрогресуючою залишається СНІД. 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це один день на рік, але варто пам'ятати про загрозу кожного дня. Задля себе та дітей, нинішніх та майбутніх...

У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Це день, коли світова громадськість висловлюється на підтримку 43 мільйонів людей у всьому світі, що живуть з ВІЛ/СНІД. Це день, коли ми повинні нагадати собі, що кожні 10 секунд від цього захворювання помирає одна людина, і кожні 14 секунд одна дитина у світі стає сиротою внаслідок ВІЛ/СНІДу. Різноманітні події відбуваються в цей день з метою привернути увагу громадськості до проблеми світового масштабу.
Не винятком став і Економіко-правничий коледж, де 1 грудня було проведено акцію «STOP СНІД». Ініціатором проведення профілактичної акції стала студентка І курсу спеціальності «Соціальна робота» Надія Войтенко. За підтримки «Клініки, дружньої до молоді» та центру «La Strada Україна» 24 волонтери коледжу проводили інформаційну акцію в холі 2 корпусу. Основна мета заходу – надання студентам вичерпної та кваліфікованої інформації щодо шляхів інфікування та запобігання ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Волонтери роздавали інформаційні буклети, червоні стрічки та засоби контрацепції. Отримати відповіді на хвилюючі питання студенти мали можливість від працівників «Клініки, дружньої до молоді».
Метою проведення таких акцій є привернення уваги суспільства і молоді до проблем, що стосуються СНІДу. Подібні заходи - це заклик до молоді бути уважними, не робити необдуманих вчинків, наслідки яких можуть бути фатальними. Молодь Економіко-правничого коледжу ЗНУ проти СНІДу!

Олександра Данілкіна