Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація проектів майбутніх екскурсоводів

Презентація проектів майбутніх екскурсоводів

06.12.2011 14:19 Все Післядипломна освіта

В Управлінні культури та туризму Запорізької обласної державної адміністрації відбулося засідання аккредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу слухачам курсів «Краєзнавство: екскурсійна та туристична діяльність» Центру бізнес-освіти ЗНУ.

Загалом отримали дозволи 9 слухачів. До складу комісії входять: заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, начальник Управління культури та туризму Запорізької обласної державної адміністрації Ірина Конарева, голова виконавчої ради ГО „Запорізька обласна туристична асоціація” Людмила Брацило, директор ПП «Вініченко» Валентина Вініченко, директор по туризму ТОВ “Агентство подорожей “Інтурист“ Лариса Горячева та інших. Від Запорізького національного університету до складу комісій входить куратор освітніх центрів, завідувач аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук.
Під час засідання слухачі ЦБО представляли власні проекти екскурсій, які були розроблені протягом 2,5 місяців на курсах. Тематика екскурсій абсолютна різна: від звичайних оглядових екскурсій містом до відвідування історико-культурного комплексу «700-річний Дуб». До речі, це перша екскурсія до унікального туристичного об’єкту, яка, сподіваємось, відкриється найближчим часом.
Вітаємо випускників курсів з успішним захистом своїх проектів, а також сподіваємось їх побачити на власних маршрутах у якості професійних екскурсоводів.

Центр бізнес-освіти ЗНУ