Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету провели лекцію для лікарів

Представники юридичного факультету провели лекцію для лікарів

08.12.2011 15:01 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Представники юридичного факультету ЗНУ провели лекцію для медичного персоналу КУ «Міської лікарні №7».

Старший викладач кафедри історії і теорії держави та права Олексій Макаренков зупинився на основних етичних принципах, яких повинен дотримуватися кожен медичний працівник під час надання допомоги пацієнтові, а також назвав основні нормативні документи, що місять всю необхідну законодавчу інформацію з цієї теми.
Заступник декана юридичного факультету з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного та господарського права Павло Лютіков роз’яснив слухачам проблемні питання нового антикорупційного закону, які дотичні до роботи медичних працівників. Наприкінці зустрічі керівник Центру бізнес-освіти ЗНУ Олександра Біловош запросила працівників лікарні на курси підвищення кваліфікації «Механізми реалізації та захисту прав суб'єктів медичних правовідносин» на базі нашого університету.

Олена Ярошенко