Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конференція МАН у Малій академії управління бізнесом

Конференція МАН у Малій академії управління бізнесом

12.12.2011 11:54 Все Факультети Економічний

У Малій академії управління бізнесом (МАУБ) 10 грудня відбувся перший тур конференції МАН економічного відділення. В конференції брали участь учні 8-10 класів, викладачі економічного факультету Запорізького національного університету та вчителі Малої академії, які виступили в ролі журі.

Конференція розпочалася зі вступного слова Олени Старікової та асистента економічного факультету Вікторії Ярмош.
Основною метою конференції було розкрити актуальні проблеми економіки та запропонувати шляхи їх вирішення. В своїх роботах вихованці школи бізнесу проводили порівняльний аналіз торгових марок, діяльності підприємств, пропонували шляхи розвитку економічної освіти, інноваційної діяльності, роздрібної торгівлі, ф’ючерсних ринків, наводили практичні приклади на основі діяльності відомих підприємств та фінансових установ. Учні поставились до завдань досить серйозно: викладали матеріал у формі презентацій та використовували роздатковий матеріал.
Кожна з робіт, безперечно, заслуговувала уваги. Матеріал учні викладали лаконічно, стисло і грамотно, відповідали на запитання журі та учнів школи. З відповідей було зрозуміло, що учні орієнтуються в таких економічних поняттях, як конкурентоспроможність, рентабельність, прибуток, вміють аналізувати різні економічні ситуації, а також вміють об’єктивно оцінювати їх та робити відповідні висновки.
Учасники конференції оцінювались за наступними критеріями:
- аргументація вибору теми та розкриття теми дослідження з урахуванням власного викладу дослідника - 14 балів;
- логічність, лаконічність, послідовність викладання матеріалу дослідження – 12 балів;
- компетентність, етика, культура учасника – 9 балів;
- активна кваліфікована учать у веденні дискусії – 4 бали.
Максимальна сума - 39 балів.
Після виступів журі майже одноголосно визначило переможців:
1 місце – вихованець групи М 201 Олександр Короленко;
2 місце – вихованка групи М 201 Олександра Яковлєва та групи М 111 Маргарита Головецька;
3 місце - Яна Трет’якова, Катерина Кісєль, Анастасія Боровик.
Переможці були нагороджені грамотами та збірниками конференції від декана економічного факультету ЗНУ професора Алли Череп. Крім цього всі учасники отримали у подарунок блокноти, календарі ЗНУ та буклети економічного факультету. Переможці 1 туру конференції МАН економічного відділення будуть представляти свою школу на районних та обласних конференціях.