Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» виборола перемогу у «Спортліцей-Університету»

«Орбіта-Університет» виборола перемогу у «Спортліцей-Університету»

12.12.2011 12:19 Орбіта-Університет спорт волейбол

У Запоріжжі 9-10 грудня зустрічались лідери Чемпіонату України серед команд вищої ліги. Після п’яти турів у активі «Орбіти-Університет» 23 очка та перше місце в турнірній таблиці. Гості із СК «Спортліцей- Університет» мали на чотири очки менше і посіли друге місце у турнірній таблиці.

У першому матчі у складі запорізької команди була відсутня одна із лідерів, травмована Катерина Росик. Також не брала участі у грі Еліна Гербер. Усі партії першого матчу були напружені, цікаві для вболівальників. «Орбіта-Університет» таки змогла вибороти перемогу. У другому матчі ініціатива належала гостям, які в кожній із чотирьох партій брали перше очко. Справжня боротьба розгорнулась у третій партії: СК «Спортліцей-Університет» відчули смак перемоги і тримали в напруженні і суперника, і глядачів до останньої секунди гри. Проте, «Орбіта-Університет» зуміла переломити хід поєдинку та отримала перемогу у три очки.
У наступному турі 23-24 грудня «Орбіта-Університет» проведе матчі у Чернігові проти «Педуніверситету-ШВСМ». Вдома запорізька команда зіграє тільки у десятому турі 4-5 лютого із «ДонНУЕТ-ШВСМ».