Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологи ЗНУ вшанували пам'ять Івана Франка

Філологи ЗНУ вшанували пам'ять Івана Франка

14.12.2011 15:38 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет творчий вечір

На філологічному факультеті відбувся урочистий захід до 155-ї річниці від дня народження видатного українського письменника, поета, вченого, публіциста, громадського та політичного діяча Івана Франка.

Студенти третього курсу під керівництвом декана факультету, кандидата філологічних наук, доцента Тамари Хом’як та заступника декана, кандидата філологічних наук, доцента Валентини Ніколаєнко підготували творчий вечір «… ти одна моя правдивая любове…», протягом якого лунали вірші поета та спогади про нього.
Як зазначила Тамара Хом’як, студенти – філологи вивчають особистість Івана Франка через різні форми: це не лише вивчення творчості та біографії, а й численні диспути та круглі столи, наукові роботи. Так, минулого тижня під час Різдвяних читань у ЗНУ робота окремої наукової секції була присвячена Іванові Франкові.
Франку належать понад п'ять тисяч творів у різних галузях літератури й науки. Випущені у світ п'ятдесят томів (які є у Науковій бібліотеці ЗНУ), це лише третина написаного. Небагато можна назвати в історії людства постатей, рівних йому за різнобічністю таланту й наполегливістю.
Сьогодні студенти розповіли про особливу сторінку життя Івана Франка – особисте життя, спогадом про яке лишилась нам збірка лірики «Зів’яле листя». Ведучими вечора виступили Світлана Шушко та Наталія Клименко. Студенти читали поезії та співали пісні на вірші Франка.

Наталія Логвиненко