Новини пресслужби ЗНУ / Новини / СПП відсвяткував своє 20-річчя

СПП відсвяткував своє 20-річчя

19.12.2011 10:41 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології Ювілей

На сцені палацу культури ЗНУ ім. Дроб’язка факультет соціальної педагогіки та психології відсвяткував ювілей. У залі зібралися викладачі, студенти та їх батьки, гості. Веселе та гучне свято розпочалося піснею «Дніпровський вальс» у виконанні викладача вокалу Любові Житомирської.

За роки існування факультет підготував понад дві тисячі фахівців. Його випускники тепер працюють у багатьох куточках України, країнах близького та далекого зарубіжжя: Німеччині, Норвегії, Росії, Ізраїлі, США та інших. Звідусіль надійшли вітальні листи від вихованців СПП на адресу рідного факультету.
На честь ювілею факультету були затверджені прапор і герб СПП. Їх презентували присутнім декан факультету Ольга Пономаренко та голова студради Діана Рогач. Ольга Вікторівна у вітальному слові особливу подяку висловила засновникам факультету – першому декану, професору Людмилі Міщик, професору Миколі Приходьку та багатьом іншим викладачам.
Здоров’я, миру й добра іменинникам побажали заслужений діяч мистецтв, викладач кафедри акторської майстерності Лілія Гринь та студентка Катерина Гринь. Вони виконали пісню «День рождения» у супроводі шоу-балету «Темперамент». Вітання, квіти та грамоту від ректорату вручила ювілярам помічник ректора Наталя Воронова. Почесні грамоти отримали завідувачі усіх кафедр, викладачі та співробітники факультету, студенти-активісти та молоді науковці.
Вітання від батьків передав Олексій Турчин та разом зі своєю донькою – студенткою Лізою Турчиною - виконав українську народну пісню «Ой, під вишнею». Представники студради вручили декану та керівникам кафедр грамоти за вагомий внесок у виховання студентів, а потім запросили викладачів на «Зоряний вальс».
Завітали на свято й випускники ЗДПІ: декан соціально-гуманітарного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького Олена Федорова та її чоловік Микола Федоров, які привітати своїх викладачів. Директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Понікарова вручила грамоту колективу СПП за підготовку висококваліфікованих спеціалістів, та подарувала факультету наукову літературу. Гості із Запорізького академічного театру молоді та Обласного театру ляльок передали свої вітання та подарунки іменинникам. Кульмінаційним моментом вечора стало посвячення першокурсників до лав студентства СПП та клятва, яку провів ветеран факультету Микола Приходько. На завершення свята на сцену винесли торт.
Заключним акордом пролунала пісня «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались»…

Олена Хлистун