Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшли тренінги для майбутніх підприємців

У ЗНУ пройшли тренінги для майбутніх підприємців

19.12.2011 11:23

У Центрі бізнес-освіти ЗНУ завершився цикл безкоштовних дводенних тренінгів «Розвиток підприємницького потенціалу», організованих за підтримки Запорізького міського фонду підтримки підприємництва та Запорізької міської ради. Загалом було проведено 5 тренінгів впродовж двох останніх місяців. Їх відвідали понад 50 осіб, студентів ЗНУ, ЗНТУ та КПУ.

Тренінг проводила бізнес-тренер Марина Григоренко.
Під час тренінгу слухачі мали змогу дізнатись про сутність та структуру підприємницької діяльності, ознайомитись з психологічними аспектами та стратегіями поведінки суб’єктів підприємницької діяльності і різними типами планування та прогнозування.
Також учасники тренінгів визначили власний підприємницький потенціал за допомогою новітніх та інтерактивних методик, що використовувались під час проведення тренінгу.
Тренінги різної тематики та направленості постійно проходять на базі Центру бізнес-освіти ЗНУ.
Детальнішу інформацію ви можете отримати на сайті ЗНУ чи Центру бізнес-освіти http://web.znu.edu.ua/biznesosvita або за телефоном (061) 289-41-35, 095-230-20-36.
Якщо у Вас є цікаві ідеї та пропозиції щодо співпраці або спільних проектів, звертайтесь за адресою: вул. Залізнична, 22.

Дмитро Фролов