Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фінал Чемпіонату «Що? Де? Коли?» пройшов у ЗНУ

Фінал Чемпіонату «Що? Де? Коли?» пройшов у ЗНУ

19.12.2011 11:31 Нагороди Конкурс Що? Де? Коли?

17 грудня у Запорізькому національному університеті відбувся фінал Чемпіонату Запорізької області з гри «Що? Де? Коли?», який відбувся за підтримки заступника міського голови Андрія Іванова, відділу сім'ї та молоді Департаменту науки і освіти, молоді та спорту Запорізької міської ради.

У ньому взяли участь школярі та студенти нашого міста - переможці районних та міських турів.
В ерудиції змагалися 64 команди – це майже 400 молодих людей. Головний приз – право представляти наш регіон на чемпіонаті України в Одесі, що відбудеться восени 2012 року.
Організаторами гри виступили Запорізький національний університет, Студентська рада університету під керівництвом Андрія Бондаренка, Центр культурно-масової роботи ЗНУ, Запорізька обласна молодіжна громадська організація «Прес-центр «Акцент».
У результаті гри «Що? Де? Коли?» переможцями стали:
Молодша вікова група:
1 місце – «Цифровые ревирбираторы» (гімназія №46);
2 місце – «Фантастическая шестерка» (гімназія №7);
3 місце – «СССР» (школа №87).
Старша вікова група:
1 місце – «joy division» (школа №62);
2 місце – «Пятнашки» (школа №15);
3 місце – «No cоmments» (гімназія №93).
Студентська група:
1 місце – «Team Panda» (ЗНТУ);
2 місце – «Конфедерация» (ЗГИА ЗГИА);
3 місце – «Изолента» (accent IQ).
Студенти нашого університету – команда «Уверенно» — зайняли п’яте місце. Команда «Ва-Банк» ЗНУ – 8 місце, «Мысли» ЗНУ – 16 місце.
Нагороджували переможців заступник міського голови Андрій Іванов та керівник відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко.

Олена Ярошенко