Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФІФ. Профорієнтаційна робота: заплановано – виконано!

ФІФ. Профорієнтаційна робота: заплановано – виконано!

19.12.2011 15:40 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології профорієнтаційна робота презентація

На початку навчального року факультет іноземної філології запланував здійснити два виїзних профорієнтаційних заходи у школи Запорізької області. Під час таких виїздів факультет поповнює базу даних про потенційних абітурієнтів, запрошує їх на індивідуальні консультації з іноземних мов, які планується проводити на факультеті іноземної філології по суботах. За допомогою бліц-тестування визначається рівень знань учнів середніх шкіл з іноземних мов.

Перший такий захід у поточному навчальному році відбувся 18 листопада, коли представники факультету відвідали школи Запорізького району, а 16 грудня 2011 року мобільна профорієнтаційна група викладачів та студентів провела презентацію факультету у школах міста Вільнянськ.
Завідувач кафедри німецької філології Сергій Вапіров, доцент кафедри методики викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька, заступник декана ФІФ із профорієнтаційної роботи Валентина Ємельянова ознайомили учнів із переліком спеціальностей, за якими вони можуть навчатися на факультеті іноземної філології та інших факультетах, а також надали інформацію про можливості працевлаштування після закінчення навчання. Голова студради Богдан Корнелюк, голова студентського наукового товариства ФІФ Ельдар Веремчук, активісти Тетяна Тимощук, Олександр Манов, Сурен Маркарян, Кулікова Ганна, Дар’я Левченко, Сніжана Марьянова, Аліна Крупська, Катерина Демідкіна та Ганна Столярова не тільки із захопленням розповіли учням випускних класів та їхнім вчителям про університет і рідний факультет, але й продемонстрували майбутнім абітурієнтам за допомогою мультимедійної презентації, що означає бути студентами. Як і завжди, у програмі були пісні та скетчі іноземними мовами, дотепні розповіді про курйозні випадки, які трапляються у студентському житті. Тож, як завжди, учні щиро аплодували гостям і дякували за те, що профорієнтаційний захід відбувся саме у творчому форматі, а не у вигляді сухих доповідей і невиразних цифр.
Деканат ФІФ вважає, що такий вид профорієнтаційної роботи слід продовжувати та розвивати, доповнюючи його роботою з випускниками шкіл міста та з вчителями регіону під час проведення семінарів.

Факультет іноземної філології