Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Постановка твору Лопе де Вега «Собака на сіні» на ФІФ

Постановка твору Лопе де Вега «Собака на сіні» на ФІФ

20.12.2011 13:43 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

Дванадцятеро студентів кафедри англійської філології та кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови факультету іноземної філології зробили постановку твору «Собака на сіні» Лопе де Вега. Одразу чотири групи об’єдналися, щоб відтворити цікаві сцени з твору видатного іспанського драматурга, поета та прозаїка.

Лопе де Вега написав за своє життя більше 2000 п’єс, з котрих 425 дійшли до нашого часу. Він відмовився від прийнятого в ті часи принципу єдності часу, місця та дії, зберігши лише останнє, і сміливо поєднав у своєї п’єсах елементи комічного та трагічного, створив класичний тип іспанської драми.
Кожна п’єса Лопе де Вега побудована таким чином, що випадок, котрий втручається у потік явищ, перевертає спокійний хід дії, доводячи напругу драматичних переживань до ступеню трагізму, щоб потім ввести це бурхливе море пристрастей в течію суворої моралі. Його комедія «Собака на сіні» насичена яскравою, трохи плакатною веселістю. Особлива роль в ній відводиться слугам, історія котрих створює ніби паралельну інтригу п’єси.

Олена Ярошенко