Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологи ЗНУ продовжують співпрацю з Павлоградським медичним училищем

Біологи ЗНУ продовжують співпрацю з Павлоградським медичним училищем

21.12.2011 10:51 Все Факультети Біологічний

16 грудня викладачі біологічного факультету - декан професор Людмила Омельянчик, завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології професор Валерій Домніч та відповідальний за профроботу на факультеті доцент Валерій Горбань – відвідали Павлоградське медичне училище.

Під час зустрічі з понад 90 студентами - випускниками училища - було прочитано лекції з харчової хімії та біології, продемонстровано ролик та презентацію про діяльність студентської ради та здобутки біологічного факультету за 2010–2011 навчальні роки.
Викладачі розповіли про спеціальності біологічного факультету, навчальні плани, кадрове забезпечення, матеріальну базу, можливості працевлаштування, перспективи та цікаве студентське життя, що очікує майбутніх студентів ЗНУ, а також про умови вступу на біологічний факультет, як на денне так і на заочне відділення старших курсів.
Зустріч пройшла в щирій та дружній атмосфері. Випускники училища виявили бажання навчатися саме у Запорізькому національному університеті.
По закінченню зустрічі декан біологічного факультету та директор училища домовились про підписання договору між ЗНУ та Павлоградським медичним училищем.