Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету привітали дітей з Днем Святого Миколая

Студенти історичного факультету привітали дітей з Днем Святого Миколая

21.12.2011 10:55 Все Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет благодійність

Студенти історичного факультету привітали вихованців Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 3 міста Запоріжжя зі святом Святого Миколая.

Маленькі сніжинки, янголята, пухнасті звірі і, звичайно, сам Святий Миколай увесь вечір створювали казкову атмосферу. Ведучий - пірат Сергій Куліковський - неабияк зацікавив дітей своїми чарівними розповідями та подарунками. Самі ж школярі вражали гостей своїми танцювальними талантами та різнобарвними костюмами.
Усі гості свята отримали сніжинку з номером, що відповідав номеру лотерейної картки, які по черзі витягала директор інтернату Катерина Шарікова. Ті, кому пощастило, отримували веселі подарунки, серед яких були мітли, м’які іграшки, солодкі призи.
Багато солодощів отримали діти в цей день і від гостей. Представники історичного факультету на зібрані кошти від благодійного футбольного матчу з міні-футболу придбали для вихованців інтернату спортивний інвентар (м’ячі, набори для настільного тенісу, скакалки та настільні ігри).

Катерина Гопенко