Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ засяяла вогнями новорічна ялинка

У ЗНУ засяяла вогнями новорічна ялинка

21.12.2011 11:06

20 грудня у студмістечку Запорізького національного університету відбулося відкриття новорічної ялинки. Яскраве театралізоване свято, організоване Центром культурно-масової роботи ЗНУ, стало справжнім подарунком студентам, викладачам та гостям нашого вишу.

У вітальному слові в.о. ректора Олександр Бондар побажав студентам, викладачам і усім присутнім веселих свят, легкої сесії, здоров’я, родинного затишку і гарного настрою. Потім ведучі вечора - студенти факультету журналістики Іван Столяревський та Володимир Шарапов- запросили до слова голову Жовтневої районної адміністрації Запоріжжя Андрія Новосьолова. Керівник району відзначив, що відкриття ялинки у ЗНУ це справжнє свято і побажав студентам здійснення усіх мрій та сподівань.
Гарний новорічний настрій дарували гостям пісні у виконанні Аліни Ковтун та Дарини Рупасової, Івана Краснікова, Ігоря Лющанського, Юлії Федоренко та Вікторії Назарової. Щоб запалити вогні на святковій ялинці до ЗНУ завітали справжній Дід Мороз та Снігуронька (студент факультету іноземної філології Богдан Карнелюк, студентка філологічного факультету Анастасія Матрос).
Завершився вечір незабутнім яскравим феєрверком. Тепер впродовж усіх новорічних свят наша ялинка даруватиме чарівний настрій усім мешканцям міста та стане головною прикрасою нашого району.

Наталія Логвиненко