Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Соціальна акція «Немає прав без обов’язків»

Соціальна акція «Немає прав без обов’язків»

22.12.2011 14:58 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології Право Конкурс

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ за підтримки Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія», Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України та Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації була проведена соціальна акція «Немає прав без обов’язків».

У рамках акції 21 грудня відбувся брейн-ринг на правову тематику. У ньому взяли участь учні 9-10 класів Запорізьких загальноосвітніх шкіл № 92 – команда «Кодекс честі», №47 – команда «Феміда», № 55 – команда «Екстремали».
До складу журі увійшли начальник Запорізького училища професійної підготовки працівників міліції ГУМВС України в Запорізькій області, представник ради Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія», полковник міліції Микола Назаренко, заступник начальника Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації Ольга Сергієва, декан факультету соціальної педагогіки і психології, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пономаренко, голова Координаційної ради з питань сприяння правоохоронних органів України Світлана Панасенко.
Ведучими свята стали студентки факультету соціальної педагогіки та психології Нанулі Баланчівадзе та Юлія Єрьоменко. Присутніх розважав піснями ансамбль запорізької міліції, шоу-група «02».
Протягом трьох турів учні загальноосвітніх шкіл Запоріжжя доводили свої знання з правової тематики. І у результаті перемогу отримала команда «Кодекс честі» ЗЗОШ №92. Друге місце зайняла команда «Феміда» (гімназія № 47), третє – команда «Екстремали» (ЗЗОШ № 55).
Крім того, Микола Назаренко вручив посвідчення почесних членів Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія» Ользі Пономаренко та Ользі Сергієвій, почесні грамоти директорам шкіл-учасників соціальної акції «Немає прав без обов’язків, а також студентам факультету соціальної педагогіки за активну участь у акції.
Соціальна акція «Немає прав без обов’язків» тривала протягом 13 листопада-21 грудня. Її мета – покращення знань чинного законодавства щодо дітей, положень Конвенції ООН про права дитини та відповідальності неповнолітніх.
У рамках акції були проведені наступні заходи:
- правовий лекторій;
- тренінгові заняття «Права і відповідальність неповнолітніх»;
- брейн-ринг «Підліток і закон».

Олена Ярошенко