Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Королева Запоріжжя» навчається на факультеті менеджменту

«Королева Запоріжжя» навчається на факультеті менеджменту

26.12.2011 11:28 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту конкурс перемога

22 грудня третьокурсниця факультету менеджменту Марія Гулбані виборола титул «Королева Запоріжжя» на міському конкурсі «Міс Запоріжанка-2011».

Це перша серйозна перемога Марії, хоч вона ще зі шкільних років брала участь у конкурсах краси, цікавилася модельним бізнесом. Своє хобі студентка вдало поєднує із навчанням і заняттями наукою: вона – відмінниця, голова факультетського наукового товариства студентів та аспірантів.
Студенти і викладачі факультету вітають Марію Гулбані із перемогою та бажають їй нових досягнень! Катерина Гопенко