Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційні заходи біологічного факультету тривають

Профорієнтаційні заходи біологічного факультету тривають

27.12.2011 11:00 Все Факультети Біологічний біологічний факультет профорієнтаційна робота презентація

23 грудня мобільна група біологічного факультету Запорізького національного університету у складі трьох професорів - Людмили Омельянчик, Валентини Бовт і Валерія Домніча, - а також доцента Валерія Горбаня відвідали Мелітопольське медичне училище та Василівський державний аграрний технікум.

Під час зустрічі з-понад 120 студентами старших курсів училища та коледжу було проведено профорієнтаційну роботу: викладачі біологічного факультету продемонстрували ролик та презентацію про факультет. Також вони розповіли про здобутки викладачів і студентів ЗНУ і про можливість вступити до нашого вишу на старші курси. Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик і директор Мелітопольського медичного училища домовились про підписання договору між ЗНУ та цим навчальним закладом.
Також представники нашого вишу зустрілися з учнями 10-11 класів, Василівських шкіл на базі Василівської гімназії «Сузір’я». Гості розповіли про спеціальності біологічного факультету, його навчальні плани, матеріальну базу, можливості працевлаштування після закінчення навчання, перспективи та цікаве студентське життя, що очікує на майбутніх студентів ЗНУ, а також про умови вступу.
Під час зустрічі учні виявили зацікавленість у навчанні в Запорізькому національному університеті.