Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Веселі новорічні та різдвяні свята на факультеті іноземної філології

Веселі новорічні та різдвяні свята на факультеті іноземної філології

27.12.2011 11:12 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології наукова конференція концерт свято

До різдвяних і новорічних свят на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету підготували цілу низку заходів: студентську наукову конференцію «Різдвяні читання», театралізовані дійства англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами творів відомих зарубіжних авторів.

Кульмінацією передсвяткових позааудиторних заходів став новорічний концерт, у якому, за факультетською традицією, взяли участь як студенти, так і викладачі ФІФ. Жоден із численних глядачів, що зібралися 23 грудня в актовій залі ІІ корпусу, не залишився байдужим до цікавих та цілком професійних концертних номерів. Зал вибухав позитивними емоціями під час виступів студентів, які у дотепній формі виконували пародії на своїх викладачів, та від виступів викладачів, які в авторських піснях згадували своїх студентів.
Найбільший резонанс викликали виступи групи «Деканат» у складі заступників декана ФІФ Катерини Василиної, Олексія Фефелова, Наталії Бондаренко й Валентини Ємельянової; а також презентація факультетської команди КВК «ЕЖЫ», святкові пісні у виконанні золотого голосу ФІФ Тетяни Тимощук, Богдана Корнелюка, Сніжани Марьянової й Аліни Крупської.
Декан факультету Галина Морошкіна теплими словами привітала усіх присутніх зі святами та побажала щасливого нового року та успішної зимової сесії.
Серед численних гостей концерту був присутній і іноземний викладач Жан-Люк Іссле, якого запросили до співпраці на кафедрі романської філології.

Факультет іноземної філології ЗНУ