Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Пошук викладачів – творчі студенти

Пошук викладачів – творчі студенти

28.12.2011 09:16 Все Факультети Іноземної філології

Викладачі 4 курсу секцій кафедри викладання другої іноземної мови на чолі з К. Ружин, О. Павлюк (французька мова), А. Мамедовою, К. Коломоєць (німецька мова), В. Соколовим (англійська мова), Ю. Новіковою (іспанська мова) підвели підсумок розмовної практики з другої іноземної мови методом дискусій за круглим столом.

Кінець семестру – модулі, заліки, безсонні ночі, втома… Проте ідея круглих столів з обговорення тем, що винесені для розмовної практики з другої іноземної мови для студентів 4 курсу факультету іноземної філології, викликала зацікавленість як з боку викладачів, так і з боку студентів. Викладачі мали змогу об’єднати студентів усіх груп та визначити найактивніших та найкреативніших, а студенти – представити свої проекти та подискутувати. Тим паче, що теми для обговорення обрані актуальні, сучасні та цікаві для студентів (як вижити у сучасному світі, секрети успіху, соціалізація та дружба, люди, які змінили світ тощо).
Завдяки таким круглим столам студенти мали змогу набути додаткових практичних навичок перед іспитом.
Викладачі кафедри сподіваються, що така практика стане традиційною.