Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті влаштували новорічну музичну перерву

На історичному факультеті влаштували новорічну музичну перерву

29.12.2011 09:52 Все Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет свято концерт благодійність

Студентська рада історичного факультету влаштувала музичну перерву, присвячену зустрічі Нового року.

Приміщення п’ятого корпусу було ошатно прибрано, але безперечною окрасою свята стала справжня зелена ялинка. В гості до викладачів і студентів історичного факультету завітали казкові Дід Мороз та Снігуронька, з якими можна було сфотографуватись. А також - згадати дитинство й загадати бажання, сидячи в Діда Мороза на колінах. Зі святом студентів привітала заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко. Вона побажала усім наснаги і майбутніх життєвих досягнень. До її побажань приєднався і голова студентської ради історичного факультету Михайло Євсєєв. Також він побажав від усього серця насолоджуватись зимовими канікулами та святами. Своїми веселими новорічними піснями студентів привітали Олександр Мінаєв та дует Насті Борзенкової та Михайла Євсєєва. Протягом свята студенти збирали гроші на новорічні подарунки для вихованців Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 3.

Історичний факультет ЗНУ