Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізьке студентство відсвяткувало своє свято разом з мером

Запорізьке студентство відсвяткувало своє свято разом з мером

26.01.2012 14:12 Тетянин день День студента

25 січня студентський актив усіх вищих навчальних закладів Запоріжжя зібрався разом у студентському кафе «Тетянин день» відсвяткувати День студента та День усіх Тетян. У святковому заході, організованому Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Центром культурно-масової роботи ЗНУ, Студентською радою ЗНУ та за підтримки відділу виховної роботи Запорізького національного університету, взяли участь студенти, викладачі та почесні гості.

Міський голова Олександр Сін сказав багато теплих слів на адресу студентів нашого міста, жартома згадав деякі моменти царського указу щодо святкування Дня студента, зауваживши, що студенти мають не тільки працювати, а й добре відпочивати: «Це найпрекрасніша пора у вашому житті. Я вам бажаю правильно побудувати свої плани і знайти своє місце у житті». До поздоровлень приєднався заступник міського голови Юрій Каптюх. Начальник відділу міської ради по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту Ігор Філіпенко повідомив, що міськрада вже готує сюрприз для молоді до Дня Святого Валентина. Вітали присутніх і в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар, голова ради ректорів Запорізької області, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков , студентський мер та голова студради ЗНУ Андрій Бондаренко.
Вітаючи присутніх зі святом, Олександр Бондар зазначив: «Студентство - найкраща пора, сповнена романтики. Отримуйте міцні знання, реалізовуйте свої плани. Ви заслуговуєте на найкраще майбутнє, яке вже сьогодні будуєте для себе, для своїх близьких, рідного міста, для всієї нашої держави!». Своє свято студенти розпочали екскурсом в історію, розповівши про заснування 1775 року першого російського університету. Окрасою вечора стали полонез, «Гаудеамус», веселі скоморохи. Розповіли студенти і про сучасні традиції. Багато приємних вражень подарували гостям учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Микола Білик, Юлія Данилюк, Вікторія Назарова, Юлія Федоренко та інші виконавці. А Іван Красніков виконав улюблену пісню «Студент», яка стала неофіційним гімном студентства. Виступили перед гостями колективи танцювальних студій «D.A.L.S.», ЦТДЮ Жовтневого району «Загадка». Своє мистецтво представили і учасники танцювальної команди ЗНУ з композицією, яка отримала перемогу на першому студентському батлі.
Андрій Бондаренко запросив усі хореографічні колективи міста взяти участь у ІІ студентському батлі (23 лютого) та всіх разом відвідати благодійний вечір, який відбудеться 29 січня в нічному клубі «MIX» о 19.00. Зібрані під час цього заходу кошти підуть на підтримку студентки ЗНУ, яка потребує серйозної медичної допомоги.
Величезним тортом пригощали гостей співробітники комбінату громадського харчування ЗНУ «Тетянин день». А мер Запоріжжя Олександр Сін подарував присутнім у залі іменинницям - Тетянам - пам’ятні подарунки.
Від імені студентів Запоріжжя шановним гостям – Олександру Сіну та Ігорю Філіпенку - вручили почесні грамоти «Вічно молодий студент». Продовжився вечір студентською дискотекою.

Олена Хлистун

Більше фото дивіться тут: