Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У День захисника Вітчизни ЗНУ обрав свого Містера

У День захисника Вітчизни ЗНУ обрав свого Містера

24.02.2012 12:22 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Містер ЗНУ День захисника вітчизни

У БК ім. Дроб’язка (8 корпус ЗНУ) 23 лютого пройшов довгоочікуваний конкурс «Містер ЗНУ-2012». Яскраве, феєричне шоу відбулося завдяки організаторам та інформаційним партнерам: адміністрації ЗНУ, Центру культурно-масової роботи, студраді нашого університету, а також молодіжному інтернет-радіо «Юніверс», прес-центру ЗНУ.

Десятка кращих представників чоловічої статі факультетів ЗНУ та Економіко-правничого коледжу ЗНУ демонстрували свою мужність, чоловічу красу і таланти.
А дотепні ведучі відпускали влучні жарти в перервах між конкурсами та підрахунками голосів вимогливого журі. До речі, до його складу увійшли директор суспільної організації «Жінка третього тисячоліття» Ірина Борщ, хореограф Анастасія Максимцева, директор мережі весільних салонів Марина Жиліна, фотограф Ксенія Коломієць та телеведуча ТРК «Запоріжжя» Олена Шевчук.
Перший конкурс проходив у стилі «Літо», в якому учасники продемонстрували пляжний одяг.
Фотоконкурс представив юнаків в різних образах: від романтиків до справжніх мачо. Ніхто з глядачів при цьому не лишився байдужим, вболівальники підтримували своїх хлопців гучними окликами та плакатами. Фотосесію для учасників провели фотографи Ксенія Коломієць, Анна Лівшиць та Сергій Семенов.
У спортивному конкурсі хлопці показали фізичну підготовку під час спарингів, вдало проведених майстрами різних напрямів бойових мистецтв.
Наступний конкурс розкрив справжні таланти наших студентів: пісенні - Ігоря Пилипенка, Івана Сагаченко, Олексія Красова, танцювальні - разом із партнершами чудову латину представили Богдан Рубан, Іван Столяревський та інші. А от авторами неординарних презентацій стали Владислав Сьомін, який представив футбольний фрістайл, Денис Рузікулов - мистецтво татуажу. Затамувавши подих, глядачі спостерігали козацьку майстерність Максима Савватєєва.
Проте найромантичнішим став вихід на сцену юнаків разом з дамами у весільному вбранні.
Після оголошення результатів, переможцям та учасникам конкурсу нагороди та цінні подарунки вручили організатори заходу- директор центру культмасової роботи Юлія Янько та директор інтернет-радіо «Юніверс» і режисер-постановник конкурсу Юлія Чернета. Всіх присутніх привітали помічник ректора Наталія Воронова та голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко.
«Містером глядацьких симпатій» став студент економічного факультету Максим Савватєєв. Нагорода «Містер наполегливість» дісталась біологу Роману Коломойцеву. Титул «Містер елегантність» отримав Владислав Сьомін з факультету менеджменту, «Містер мужність» - Олексій Красов з юридичного факультету. Найфотогенічнішим виявився юнак з історичного факультету Іван Сагаченко, а найталановитішим - Ігор Пилипенко з ФСУ.
Титул «Містер ЗНУ-2012» отримав студент факультету СПП Богдан Рубан. Нагороду йому вручив «Містер ЗНУ – 2011» Сергій Короленко. Звання першого «Віце-містера» отримав студент економічного факультету Максим Савватєєв, другого - студент ЕПК Денис Рузікулов. Третім став Денис Назаренко з математичного факультету. Четвертим «Віце-містером» став Іван Столяревський з факультету журналістики.
А насамкінець усіх переможців та гостей свята привітала вокальним номером студентка факультету журналістики Дар’я Рупасова.

Олена Хлистун

Оксана Якименко,