Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ влаштували майстер-клас від Управління культури і мистецтв Запорізької міської ради

28.02.2012 15:15 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

На юридичний факультет Запорізького національного університету завітала заступник голови Управління культури і мистецтв Запорізької міської ради Людмила Висоцька. Вона провела для студентів майстер-клас щодо особливостей роботи юристів у державних структурах.

На початку зустрічі Людмила Олексіївна відзначила, що вже 20 років працює в органах міського самоврядування, а зараз саме завершує заочно здобувати другу – юридичну – освіту. Тож знає про «плюси» та «мінуси» роботи юристів в департаментах та управліннях міської ради на власному досвіді.
Так, до «плюсів», на її думку, відноситься, насамперед, те, що вчорашньому випускнику юридичного факультету без досвіду роботи значно легше влаштуватися не у приватну фірму, а на державну службу. Щодо «мінусів», то тут Людмила Олексіївна відзначила практичне спрямування роботи працівників юридичних відділів управлінь та департаментів. Із першого ж дня на службі вони не лише повинні добре знати закони, а й вміти застосовувати їх при складанні внутрішніх документів, вирішенні конфліктних ситуацій, поданні судових позовів. А це - нелегко за відсутності досвіду роботи.
Наводячи приклади із власної практики, пані Висоцька найбільше наголошувала саме на питанні, чим така робота може зацікавити випускників юридичних факультетів, що їм потрібно зробити, аби влаштуватися на державну службу тощо. Що цікаво, на зустріч завітали не лише п’ятикурсники, але й студенти молодших курсів.
По завершенню заходу гості університету вручили Подяку за участь в майстер-класі за підписом декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць.

Таміла Тарасенко