Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ініціатива здоров'я: рівні - для рівних

Ініціатива здоров'я: рівні - для рівних

21.09.2001 00:00

Ресурсний центр Запорізького державного університету та Науково-методичний центр превентивного вихованя АПН України з 25 вересня на турбазі "Хортиця" проводять семінари в рамках програми «Рівний – рівному» («Peer to peer»), присвячені підготовці тренерів для роботи з молоддю в школах, соціальних службах, соціальних структурах та формування ініціативних груп. Ці групи сприятимуть пропаганді здорового способу життя, профілактиці СНІДу, наркоманії, алкоголізму, тютюнокуріння, а також розвитку лідерських якостей у молоді.
Ініціатива з розробки програмної позиції Національної програми “Сприяння просвітницькій роботі “Рівний – рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя” належить групі ЮНЕЙДС у Києві. Пропозицію було розроблено разом групою ЮНЕЙДС і Науково-методичним центром превентивного виховання АПН України та подано до Секретаріату ЮНЕЙДС на розгляд і підтримку для фінансування. Після розгляду вона увійшла до Програми Фонду ООН, і це сприяло позитивному рішенню щодо виділення гранта Фондом Тернера.
Впровадження Програми здійснює Науково-методичний центр превентивного виховання АПН України.
Факультет соціальної педагогіки та психології

Дмитро Волковинський