Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доросла прем’єра Навчального театру

Доросла прем’єра Навчального театру

01.03.2012 14:19 Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності

29 лютого на сцені БК ім. Дроб’язка (VIII навчального корпусу ЗНУ) відбулася прем’єра хореографічної вистави за мотивами п’єси Януша Гловацького «Замарашка». Перед глядачами – студентами ЗНУ - виступили учасники Навчального театру, що діє на базі кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології.

На початку лютого п’ятикурсники факультету СПП (керівник курсу – Заслужений артист України, професор Олександр Король, куратор – викладач Тетяна Петрик) замість звичного іспиту з хореографії підготували викладачам і всім охочім саме цю виставу.
Уже тоді присутні відзначили, що актори дуже вдало за допомогою хореографічних засобів розкрили складну тему – життя жіночої виправної колонії. Викладач хореографії Юліана Гончаренко назвала цей виступ творчою роботою студентів. До того ж, магістрам допомагали втілювати задум п’єси на сцені студенти першого та другого курсів.
За місяць актори вдосконалили постановку. В останній день зими вона вже мала чималий успіх у глядачів як вистава.
Це – перша «доросла» постановка нещодавно створеного на базі факультету СПП Навчального театру. До цього його актори ставили п’єсу «Троє поросят» для школярів до Новорічних свят.