Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міс та Містер Студентство 2001

Міс та Містер Студентство 2001

29.10.2001 00:00

Міський конкурс краси і винахідливості "Міс та Містер Студентство 2001" проводиться 23-24 листопада модельним центром "Пантера" за підтримки Запорізького міського комітету в справах сім'ї та молоді. По двоє представників від кожного вищого навчального закладу будуть змагатися у вмінні проявити свої найкращі риси в незвичайних життєвих ситуаціях, і тому для участі в основному випробуванні вони пройдуть відбір, а після відбору - певну підготовку. На тих, хто репрезентує себе найбільш вдало, чекатимуть романтичні призи і можливість подальшої співпраці з модельним центром "Пантера".
Конкурс покликаний сприяти загальному культурному розвитку студентства та укріпленню зв'язків між вузами нашого міста.
Студентська рада ЗДУ

Дмитро Волковинський