Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Спілка викладачів суспільних наук та гуманітарної освіти

Спілка викладачів суспільних наук та гуманітарної освіти

30.10.2001 00:00

27 жовтня 2001 р. в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова відбулася установча конференція Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін та громадянської освіти. Її метою є сприяння розвитку суспільствознавчої та гуманітарної освіти в Україні для формування правової демократичної держави, задоволення і захист творчих, освітніх, культурних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів. Спілка допомагає узгодити дії вчителів, викладачів, науковців, працівників державних установ та громадських організацій в галузі суспільствознавства та громадянської освіти і виховання в Україні, видавничої діяльності та поширення знань в сфері суспільствознавчих дисциплін та громадянської освіти, організації та проведення різноманітних навчальних, науково-методичних та культурно-масових заходів. Повну інформацію про діяльність Запорізького осередку Спілки можна отримати на кафедрі історії України (тел. 64-32-72).
Заступник декана історичного факультету ЗДУ Кривко І.М.

Дмитро Волковинський