Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗДУ та "інтерактивне" телебачення

ЗДУ та "інтерактивне" телебачення

12.11.2001 00:00

12 листопада відбулася зустріч студентів філологічного факультету з журналістами і ведучими загальноукраїнського телеканалу “Інтер” – Владом Ряшиним, Костянтином Стогнієм, Антоном Бухарським, Олексієм Гончаренком, Русланою Писанкою. Цього року “Інтер” відзначає своє п’ятиріччя, тому гості передусім поділилися новинами і планами щодо майбутньої концепції “інтерівського” мовлення - воно, наприклад, збагатіє на інформаційні та інтерактивні проекти, які сьогодні найточніше відповідають запитам глядачів. Ця робота вимагає постійного залучення ідей, тож для майбутніх колег, за словами Ряшина, відчинені двері як регіональних представництв, так і основного відділення каналу, де вже працюють запорізькі випускники.
Власна інформація

Дмитро Волковинський