Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Коли у туризмі не нудно!

Коли у туризмі не нудно!

27.03.2012 12:00

У Центрі бізнес-освіти Запорізького національного університету відбулося виїзне засідання акредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу випускникам курсів «Краєзнавство: екскурсійна туристична діяльність». До складу комісії увійшли: Катерина Малакова (заступник начальника управління культури та туризму ЗОДА), Георгій Шаповалов (директор КУ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» ЗОР), Геннадій Васильчук (доктор історичних наук, професор, завідувач відділу аспірантури і докторантури ЗНУ) та інші.

Свої роботи представили 10 випускників Центру та 2 запрошених екскурсоводи. Із кожним роком географія курсів розширюється, адже до ЗНУ приїздять з найвіддаленіших куточків Запорізького краю. Розширюється і географія тем випускних екскурсій. Так, Дмитро Пархоменко презентував роботу «Місця сили Приазов’я», в якій описані найпотаємніші енергетичні місця нашого регіону, що можуть зцілити людину чи навпаки знесилити її. Тема викликала жваву дискусію серед членів комісії, адже вона є не тільки цікавою, а й корисною та новою. Дмитра можна назвати не тільки екскурсоводом, а й сталкером (провідником).
Цікавою також була робота Ірини Кособок «Добра глина», в якій розповідається про м. Пологи, родовища білої глини та місцевий краєзнавчий музей. Ірина стала перлиною цього випуску, її голос та природна чарівність просто заворожили нашу комісію.
Знаковою стала екскурсія Ганни Максименко «Чайка, Бригантина XVIII віку», що розповідає про старовинні кораблі та судноплавство на Дніпрі.
Загалом усі роботи були цікавими і всі були успішно захищені. Члени комісії у свою чергу дали практичні рекомендації майбутнім екскурсоводам, адже курси – це тільки початок, основою буде тільки практика, у кожного власна та унікальна!
Координатор освітніх центрів ЗНУ Геннадій Васильчук відзначив належний рівень діяльності Центру бізнес-освіти нашого університету та висловив подяку керівникові Олександрі Біловош.
Нагадуємо всім випускникам курсів, що 12 квітня 2012 р. у виставковому Центрі «Козак-Палац» починається X Міжрегіональна виставка «Відпочинок. Туризм. Курорт – 2012», під час роботи якої ви отримаєте випускні документи та власне сам дозвіл.

Центр бізнес-освіти